צור קשר


מצאו אותנו בפייסבוק
הנחה לסטודנטים

ברוכים הבאים לאורל הובלות

 

אנו יוצאים במבצע חסר תקדים של 10 % הנחה על כל הובלה לסטודנטים.

ברגע שאתם סוגרים עימנו כל עבודה שהיא נא לציין את המבצע על מנת שתוכלו לממש אותו.

תודה והמשך גלישה נעימה באתר צוות אורל.

סקר

דף הבית » מעבר בית טיפים

מעבר בית טיפים

מעבר בית נשמע לרבים מאתנו כמו פרויקט שקשה להאמין שנצליח לעבור אותו בשלום, אולם אם נבצע את מעבר הדירה בצורה חכמה ויעילה, נוכל להגדיר אותו בסופו של דבר כפרויקט שהסתיים בהצלחה.

 

לאלו מכם שרכשו דירה או שכרו דירה, ועומדים לעבור אליה בקיץ הקרוב, הנה רשימה של טיפים מועילים שיסייעו לכם לבצע מעבר בית בקלות.

 

החליטו על סדר מסוים באריזה – כאשר אתם מבצעים את תהליך האריזה קבעו סדר מסוים לאריזה, אתם יכולים לסמל את הארגזים לפי החדרים שאליהם הם מיועדים, או שאתם יכולים לסמן את הארגזים לפי סוג החומר שיש בתוכם, למשל ארגזים שיש בהם כלים שבירים יהיו עם מדבקה צהובה, וארגזים שיש בהם צעצועים יהיו עם מדבקה לבנה.

 

שתפו את כל בני הבית בהכנות לקראת המעבר – כדאי לשתף את כל בני הבית בתהליך מעבר הדירה, ולהראות לילדים את הדירה החדשה, שאליה המשפחה אמורה לעבור ויחד עם זאת לבקש מהילדים שיתוף פעולה בפעולות כמו אריזה של צעצועים ומשחקים וכד'. המעורבות של הילדים בתהליך מעבר הדירה נותנת להם תחושה שההורים מתחשבים בדעותיהם ומתייחסים אליהם.

 

נצלו את מעבר הדירה לניקוי הבית מתכולה מיותרת וישנה שאין בה צורך יותר – במהלך תהליך האריזה סביר שתפגשו לא מעט פריטים ישנים שאין בהם כבר צורך והם כבר לא שימושיים יותר, וזוהי הזדמנות מצוינת להיפטר מהפריטים הללו, ולנקות את הבית מכל התכולה הישנה והמיותרת שאינה שימושית יותר בבית ואין בה צורך.

 

היעזרו בשירותיה של חברת הובלה מקצועית ואמינה שתספק לכם שירותי הובלה איכותיים – הימים של מעבר דירה עצמאי ללא שירות של חברת הובלה נעלמו והיום כל משפחה מבינה שעדיף להשקיע בחברת הובלה מקצועית ומיומנת שתדע לבצע הובלה מקצועית ויעילה מאשר לבצע מעבר דירה חובבני ולא רציני בעזרת חבר שיש לו טנדר.

 

מעבר דירה אינו יכול להתבצע בצורה מהירה ופזיזה וללא תכנון מראש, חשוב להשקיע זמן ומחשבה בתכנון תהליך המעבר, אילו חפצים יועברו לאילו חדרים בדירה החדשה, האם יהיו חפצים יקרי ערך שיועברו ברכב הפרטי שלכם, האם יש חפצים כמו מוצרי חשמל ישנים, או רהיטים שאתם אינכם מתכוונים להעביר לדירה החדשה ואתם מתכוונים להעביר אותם כתרומה לעמותות צדקה כלשהן.


Stratomedia בניית אתרים