צור קשר


מצאו אותנו בפייסבוק
הנחה לסטודנטים

ברוכים הבאים לאורל הובלות

 

אנו יוצאים במבצע חסר תקדים של 10 % הנחה על כל הובלה לסטודנטים.

ברגע שאתם סוגרים עימנו כל עבודה שהיא נא לציין את המבצע על מנת שתוכלו לממש אותו.

תודה והמשך גלישה נעימה באתר צוות אורל.

סקר

דף הבית » חברות הובלה

חברות הובלה

עומדים לעבור לדירה ששכרתם בירושלים? או אולי קניתם במזל טוב דירה חדשה באחת השכונות בירושלים? וודאי בשלב כלשהו תחפשו חברת הובלה שתהיה מספיק מקצועית ומיומנת כדי לבצע את תהליך ההובלה של המטען שלכם לדירה החדשה ששכרתם או קניתם בירושלים.

 

כאשר תתחילו להכיר את השוק של חברות ההובלה בירושלים תגלו שיש היצע עצום של חברות הובלה, יש חברות הובלה המציעות את כל סוגי ההובלות החל מהובלות קטנות וכלה בהובלות מנוף, ולעומתן יש חברות המתמקדות בתחום הובלה ספציפי כמו למשל הובלה לסטודנטים, או הובלה לעסקים.

 

כדי לבחור את חברת ההובלה שתתן מענה אופטימאלי לצרכים שלכם ותתאים לתקציב שלכם, עליכם למצוא לבצע סקר שוק בין כמה וכמה חברות הובלה, ולבדוק כמה וכמה פרמטרים שעל פיהם תבחרו את חברת ההובלה הטובה ביותר עבורכם.

 

  • ניסיון מקצועי בביצוע הובלה – האם לחברה יש ניסיון מקצועי עתיר שנים בביצוע הובלות בעיר ירושלים, כך שביצוע עוד פרויקט הובלה נוסף יהיה בשבילה עניין פעוט.

  • האם לחברה יש רישיון – האם לחברת ההובלות שבחרתם יש רישיון בתוקף מטעם משרד התמ"ת, והאם היא עוברת הכשרות כפי שנדרש ומקבלת עדכונים שוטפים ממשרד התמ"ת ומשרד התחבורה.

  • האם החברה מוכנה לחתום על חוזה כתוב – האם החברה מוכנה לחתום על חוזה כתוב עם לקוחותיה שמבטיח שכל הפרטים שסוכמו בע"פ יועלו על הכתב ולא ניתן יהיה לשנות את ההסכם ברגע האחרון ולדרוש מהלקוח סכומי כסף נוספים.

  • איזה ביטח הובלות מבצעת חברת ההובלות- איזה ביטוח מבצעת חברת ההובלות האם זה ביטוח הובלות מקיף ורציני שמבטיח פיצוי כספי ללקוח במקרה של נזק לרכוש או שמדובר בביטוח מצומצם שאינו מעניק פיצוי כספי ללקוח במקרה של נזק לרכוש.

  • איזה צוות מקצועי יש לחברה ואיזה ציוד יש ברשותה – האם הצוות המקצועי מנוסה ומיומן ובעל וותק של שנים רבות, והאם משאיות הם חדישות ומתקדמות או מיושנות ובעלות בלאי.

  • האם יש לחברה ממליצים רבים – האם יש לחברה ממליצים רבים שהשתמשו בשירותיה והיו מרוצים מרמת השירותים ורמת המקצועיות של החברה.

 

אלו הם הפרמטרים העיקריים שלפיהם ניתן לבחור חברת הובלה, מי שיבצע סקר שוק בין חברות הובלה בירושלים וישתמש בפרמטרים הללו יוכל לבסוף למצוא את חברת הובלה שתתן לו מענה אופטימאלי לצרכים שלו בהתאם לתקציב שלו.


Stratomedia בניית אתרים