צור קשר


מצאו אותנו בפייסבוק
הנחה לסטודנטים

ברוכים הבאים לאורל הובלות

 

אנו יוצאים במבצע חסר תקדים של 10 % הנחה על כל הובלה לסטודנטים.

ברגע שאתם סוגרים עימנו כל עבודה שהיא נא לציין את המבצע על מנת שתוכלו לממש אותו.

תודה והמשך גלישה נעימה באתר צוות אורל.

סקר

דף הבית » הובלת רהיטים בירושלים

הובלת רהיטים בירושלים

הובלת רהיטים היא תמיד פרויקט לא פשוט, ורצוי שהיא תתבצע ע"י אנשי מקצוע המבינים עניין ויודעים כיצד יש לבצע הובלת רהיטים, הובלת רהיטים בירושלים היא אתגר קשה הרבה יותר משום שהיא דורשת מהמובילים לדעת להתמודד לא רק עם פירוק הרהיטים ועם אריזת הרהיטים אלא עליהם גם לדעת כיצד להוביל את הרהיטים ברחבי העיר ירושלים שהיא עיר שיש בה לא מעט עליות וירידות, ולא מעט פיתולים וסיבובים שעלולים לגרום לנזק לרהיטים.

 

חברתנו ural – Jerusalem הינה חברת הובלות מקצועית ומיומנת המבצעת שירותי הובלה, אחסון ואריזה מקצועיים. אנו נחשבים לאחת החברות המקצועיות והאיכותיות ביותר בתחום ההובלות באזור ירושלים והסביבה.


 רוצים לקבל ייעוץ והצעת מחיר חינם? חייגו מייד ונציג שלנו ישמח לשרת אתכם 052-5663886


מי שזקוק לשירות של הובלת רהיטים רצוי שייעזר רק בחברת הובלות המתמחה במתן שירות הובלת רהיטים באזור, חברת הובלות כזו תדע לבצע תהליך של הובלת רהיטים בצורה מקצועית ומיומנת, מבלי שתהליך הובלת הרהיטים יהיה מלווה בתקלות ובמהלכים שגויים שיגרמו לנזקים לרהיטים.

 

אז אם אתם צפויים בזמן הקרוב להיעזר בחברת הובלה שתספק לכם שירות של הובלת רהיטים, אל תחפשו את חברת ההובלות הזולה שנותנת לכם מחיר נוח, אלא חפשו את חברת ההובלות המקצועית והמיומנת בעלת המוניטין החיובי שיש לה ידע וניסיון מקצועי רב בביצוע פרויקטים של הובלת רהיטים.

כמובן שמומלץ לברוח מחברות הובלה שהן חברות ברמה נמוכה ולא רציניות שאינן מוכנות לחתום על חוזה, או שאינן מוכנות להציג את הרישיון החוקי שלהם.

 

יש לקוחות שזקוקים לשירות של הובלות רהיטים משום שהם זקוקים להובלה של רהיט בודד שהם רכשו והם צריכים להוביל אותו לבית, ויש לקוחות שצריכים שירות של הובלת רהיטים כאשר הם עוברים מדירה אחת לדירה אחרת בירושלים, ויש גם סטודנטים שצריכים שירות של הובלות קטנות הכוללות גם הובלה של כמה רהיטים בודדים כאשר הם עוברים מדירה שכורה אחת לדירה אחרת.

 

איך נקבע המחיר של הובלות רהיטים

  • מהו סוג הרהיטים שיש להוביל, האם הם דורשים עבודה רבה לשם פירוקם ועבודה רבה לשם הרכבתם מחדש בדירה החדשה.

  • האם הדירה שאליה מתבצעת ההובלה היא דירה שקל להוביל אליה את הרהיטים או שהיא דירה שתהליך ההובלה אליה הוא קשה ומסורבל משום שאין בדירה מעלית ואין בדירה מקום חניה נוח.


Stratomedia בניית אתרים