צור קשר


מצאו אותנו בפייסבוק
הנחה לסטודנטים

ברוכים הבאים לאורל הובלות

 

אנו יוצאים במבצע חסר תקדים של 10 % הנחה על כל הובלה לסטודנטים.

ברגע שאתם סוגרים עימנו כל עבודה שהיא נא לציין את המבצע על מנת שתוכלו לממש אותו.

תודה והמשך גלישה נעימה באתר צוות אורל.

סקר

דף הבית » חברות הובלה בישראל

חברות הובלה בישראל

כאשר מדברים על הובלות בישראל, מדברים על כמה סוגים של הובלות. יש הובלות קטנות, אשר כשמן כן הן - הובלות של פריטים בודדים ולעיתים אפילו פריט אחד בלבד (מקרר או מזגן למשל). יש כמובן גם הובלות גדולות של דירות שלמות או משרדים שלמים, ויש גם הובלות של ציוד עבור מפעלים וחברות. כל אחד מאיתנו שעבר דירה, מכיר את תחום ההובלות המבוקש ביותר, שהוא הובלות של דירות. בכתבה זו נתמקד בסוג זה של הובלות, ובמיוחד בהובלות גדולות של דירות עם תכולה רבה.

 

 

 

הובלות בישראל - תמונת מצב

 

 

 

תחום ההובלות הפך בעשור האחרון לתחום תחרותי מאוד, בעיקר בערים הגדולות. יש כיום אין ספור חברות העוסקות בהובלות, מדן ועד אילת. חיפוש באינטרנט אחר חברות הובלות יוביל אתכם לחברות רבות בתל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, אשדוד, וגם ביישובים קטנים יותר. הסיבה לכך היא שבכל הארץ, כמעט מדי יום, אנשים עוברים דירה או משרד וזקוקים להובלה, קטנה או גדולה. התופעה הזו תפסה תאוצה גדולה יותר בשנים האחרונות, עם פריחתו של שוק הנדל"ן בישראל. כאשר יש ביקוש כה גבוה להובלות, קמות עוד ועוד חברות, קטנות וגדולות כאחד. יש כיום גם לא מעט חברות של איש אחד, שהוא למעשה המוביל. לכן, חשוב מאוד לברר לעומק עם מי אתם עובדים, על מנת לא "ליפול". מומלץ לקבל המלצות חמות על חברת ההובלות שבחרתם, בין אם המדובר בחברה גדולה ובין אם המדובר בחברה של איש אחד בלבד.

 

 

 

הובלות בישראל - מחירים

 

 

 

כאשר יש תחרות כה גדולה, זה משפיע מין הסתם גם על המחירים. בדרך כלל, תחרות מביאה להורדה של מחירים, וכך גם בתחום ההובלות. ניתן כיום לבצע הובלה בסדר גודל בינוני בעלות של כמה מאות שקלים. הובלה גדולה מאוד תעלה בדרך כלל למעלה מאלף שקלים, אך טווח המחירים הוא רחב, ובהחלט ניתן להתמקח. יש גם משמעות להעברת פריטים מיוחדים כמו פסנתר, חומר סודי ועוד. מומלץ לא ללכת דווקא על חברת ההובלות הזולה ביותר, אלא על כזו המשלבת איכות, מקצועיות ומחיר סביר. חברת הובלות לא מקצועית יכולה לגרום לכם לנזקים כבדים ולעוגמת נפש רבה.

 

 

 

לסיכום, אם אתם רוצים שההובלה או ההובלות שלכם יעברו בשלום, מומלץ לבחור בקפידה את חברת ההובלות עמה תעבדו, לקבל עליה המלצות, לתת לה את כל הפרטים הרלוונטיים אודות ההובלה שלכם, וכמובן לסגור על מחיר משתלם. רק כך, תוכלו להשפיע ולגרום ההצלחה של ההובלה שלכם.

Stratomedia בניית אתרים